שיח אברהם – לטיפול בתופעות גיל המעבר

פורמולה צמחית שמטפלת בתופעות גיל המעבר כגון גלי חום, מתח, חוסר שקט, הפרעות שינה, מצבי רוח משתנים, עייפות.

כשר פרווה בהשגחת הרבנות האזורית גליל תחתון.

פורמולת "שיח אברהם" של מיכל לוין מכילה למעשה לא רק את צמח שיח אברהם, אלא 5 צמחים:

שיח אברהם – צמח שידוע כבר אלפי שנים כיעיל לטיפול בבעיות גינקולוגיות שונות, הפרעות עיכול, בעיות שונות של מערכת העצבים ועוד. הצמח מרגיע עוויתות ומצויין להסדרת מחזור, הרגעה, טיפול בדיכאון, והקלה על תופעות גיל המעבר, כגון גלי חום.

קוהוש שחור – קוהוש שחור הוא אחד מצמחי המרפא המפורסמים ביותר לטיפול בגיל המעבר, ואולי הצמח הנחקר ביותר עולם בתחום הטיפול בפיטואסטרוגנים – חומרים טבעיים דמויי אסטרוגן. יש הרבה מחקרים שהראו  שנשים שהשתמשו בצמח חוו הקלה בתדירות גלי החום, בעוצמה שלהן, וגם חוו שיפור בסימנים נוספים כמו עייפות, בעיות שינה, נטייה לחרדות ועוד .

בטטת בר – צמח שמגיע מצפון ומרכז אמריקה, גם בו יש פיטואסטרוגנים, טוב לגלי חום ויובש נרתיקי ובעיקר טוב כשיש חולשה כללית, ודיכאון. גם מגביר חשק מיני גם אצל נשים וגם אצל גברים.

דונג קוואי – האנג'ליקה הסינית. נחשב ל"ג'ינסנג" של הנשים כי משפר את האנרגייה. נחשב לצמח מחזק דם, מניע את הדם ולכן טוב לכל מיני בעיות מחזור וכאבי מחזור, PMS ולתופעות גיל המעבר, יובש נרתיקי, עצבנות ונדודי שינה.

ויטניה משכרת – אשווגנדה – צמח מרגיע מאד, מקל על מצבי סטרס, עוזר לשקם את בלוטות האדרנל, מצויין לבעיות שינה ומחזק אנרגייה.

עלות – 170 ש"ח ל- 100 מ"ל (2 בקבוקונים של 50 מ"ל כל אחד)

לרכישה לחצו: https://secure.cardcom.solutions/e/xjPe